CC SHOCK HAKKINDA

CC SHOCK HAKKINDA

CC Shock Body Care Ice gel vücut üzerinde bulunan cilt sorunlarının giderilmesi için kullanılan ürünlerden biridir. Cildin daha sağlıklı, daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır. CC Shock kullanarak vücut üzerinde bulunan selülit görüntüsünden, çatlak ve sarkmalardan kurtulmak mümkündür. Vücudun bebeksi bir görünüme kavuşması ve daha iyi bir bedene sahip olmak için CC Shock Body Care Ice Gel güvenle kullanılmalıdır.

CC Shock Nedir?
Vücudun belirli bir bölgesinde veya tamamında bulunan cilt sorunlarının giderilmesinde kullanılan bir üründür. Selülit ve çatlakları en aza indirecek, vücudun daha iyi ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olacaktır. Jel olarak kullanılan ürün sorunlu bölge üzerinde düzenli kullanımda %90 oranında etki edecektir. İçerisinde yoğun formülde bulunan buz bileşenleri ile portakal kabuğu görünümünden uzaklaşıp sorunsuz bir vücuda kavuşmayı sağlayacaktır.

CC Shock İçeriği Nedir?
CC Shock içeriğinde yoğun buz bileşeni bulunur. Buz bileşeni ile birleşen özel formülü etkisinin daha çok artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda içerisinde yeterli oranda aqua, paraben, aurantim bulunur. Selülit üzerinde etkisi olduğu bilinen bu bitkiler sağlıklı bir beden görüntüsünü beraberinde getirecektir. Glycerin sayesinde vücudun ferahlamasına yardım edecek ve özellikle yaz aylarında yoğun kremsi yapısı ile sıcaklamaya neden olmayacaktır.

CC Shock Nasıl Kullanılır?
CC Shock kullanmaya başlamadan önce vücudun hangi bölgesinde kullanılması gerektiğine karar vermemiz gerekir. Belirlediğimiz bölge üzerinde CC Shock kullanmaya başlamadan önce jel kremimizi en az 5 saat boyunca dondurucuda bekletmemiz önerilir. Aksi halde vücudun her bölgesine yayılmayacak ve etki alanı azalacaktır. Derinlemesine etki edebilmesi için dıştan çıktıktan sonra sıcak vücudumuz üzerine kullanmamız gerekir. Dairesel hareketler ile uygulamak etkisinin daha kolay ortaya çıkmasında yardımcıdır. Aynı zamanda düzenli kullanımı spor ve diyet ile desteklendiği zaman kısa süre içerisinde deri altında bulunan yağların parçalanmasına yardım edecektir. Parçalanan yağlar ile birlikte dolaşım sorunu olan selülit ortadan kalkacaktır.

CC Shock Kullanırken Ne Yapmalı?
CC Shock kullanırken aynı zamanda spor ve diyet yapmak gerekir. Bol su içmek, jeli masaj yaparak uygulamak ve deri altında her noktaya nüfus etmesini sağlamak için kullanımlar arasında gerekli olan süreyi bırakmak gerekir.