HONEY MASK HAKKINDA

HONEY MASK HAKKINDA

İrem Naturel kaliteli ürünlerinin arasında yer alan Honey Mask cilt maskesi, daha güzel bir cilt yapısına kavuşmak ve cildin gerekli olan nemi almasını sağlamak için formüle edilmiştir. Cilt üzerinde bulunan siyah nokta, akne ve sivilcelerin tedavisinde kullanılır.

Kırışıklıkları, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları giderir. Bitkisel içeriği ile cilt yapısını sıkılaştırma ve cilt elastikiyetini geliştirir. Cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta, akne ve gözeneklerden kurtulmaya yardım eder ve cildin gençleşmesini sağlar.


Honey Mask Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler; Kullanmadan önce bilgilendirmeyi mutlaka okuyunuz. Gün ışığından koruyup, kuru ve serin ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürünü uygulamadan önce yüzünüzü yıkayın ve kurulayın. Cildin tamamen kuru olması, maskenin cildimizin her yerine nüfuz edebilmesi için önemlidir.  Maskeyi yüzünüzün her yerine yoğun bir şekilde uygulayın. Kullanılacak maske az kıvamda olursa cildin bazı bölgeleri kuru kalacaktır. Cildin her yerine uygulanan maske 30 dakika kadar bekledikten sonra yüz kaslarınızı hareket ettirerek çıkarılır.  Yüz kaslarını hareket ettirmek bu aşamada cildin gençleşmesi konusunda yardımcı olacaktır. Bu işlemi 5 gün boyunca günde bir defa olmak üzere uygulayın. Devamlılığı cildinizin durumuna göre maksimum 30 güne kadar çıkarabilirsiniz. 

Düzenli kullanım sonucunda cilt lekeleri, sivilce, ciltteki kırışıklık ve yıpranmaları, sivilce sonrası cilt sorunlarını giderir. Cilt daha yeni, daha sağlıklı ve daha güzel bir görüntüye sahip olur.

Balın Cilde Faydaları Nelerdir?

Cildi nemlendirir
Sivilce ve sivilce izlerini yok eder
Yaşlanma karşıtı etkisi olan bal cildin yaşlanma etkilerini geciktirir
Cilt lekelerini ve güneş yanıklarını geçirir.
Peeling etkisi olan cilt lekelerini kısa sürede geçirir
Bal cildi ölü hücrelerden arındırır
Yeni hücre oluşumunu destekler
Gözenekleri temizler
Siyah noktaları yok eder
Cilt üzerinde bulunan açık yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar
Her cilt tipine uygun olan bal kuru cildi nemlendirirken yağlı cildin yağ dengesini sağlar
Yıpranmış cildin kendini hızlı şekilde yenilemesini sağlar
Çok fazla ve çok sık makyaj yapanlar ciltlerini dinlendirmek ve arındırmak için haftada 1 defa bal maskesi yapabilirler.