İREM NATUREL HAKKINDA

İREM NATUREL HAKKINDA

2009 yılından günümüze, Dünya ve Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kadın markası İrem Naturel, tüm dünyada binlerce kadının yaşamına güzellik katmaktadır.

Sağlık ve çevre dostu üretim teknikleri kullanılarak, birbirinden kaliteli zayıflama ürünleri ile hizmet veren İrem Naturel, müşterilerinin değişen ihtiyaçları doğrultusunda öncü ve yaratıcı çözümler üreterek daha kaliteli hizmet sağlamayı hedefler. 

İrem Naturel hakkında bilinmesi gerekenler ve ürünlerin içerikleri ise şu şekildedir;

İREM TEA İLE HAFİFLEYİN

İrem Tea aç karnına tüketilen bitki çayıdır. Hazmı ve sindirimi kolaylaştırır. Tokluk hissi vererek, 1 ayda 5 kiloya kadar zayıflamaya yardımcı olur.

İçindekiler

-Bamya Çiçeği

- Yeşil Çay

- Yulaf

- Tarçın

- Meyan kökü

-Limon Kabuğu

YENİ VE PÜRÜZSÜZ VÜCUT

CC-Shock Body Care Ice Gel, formülünde bulunan güçlü bileşenler sayesinde vücutta bulunan selülit, çatlak ve cilt yırtılmalarını giderir. Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayan, eşsiz ve mucizevi bir üründür. 

İçindekiler

-Aqua

-Stearic Acid

-Cetearyl Alcohol

-Xanthan Gum

-Glycerin

-Glyceryl Stearate

-Ceteareth 25

-Citrus Aurantium

-Menthol

-Methyl Paraben

-Tocopherol Acetate

-Ascorbic Acid

BÖLGESEL SORUNLARA ETKİLİ ÇÖZÜM

İrem Wrap vücuda yapıştırılan, kilo alıp vermeye bağlı oluşan sarkmaları sıkılaştırmanıza yardım edecek, doğum sonrası oluşan çatlak ve selülit giderici, muhteşem içerikli sıkılaştırıcı banttır. Bandın üzerinde bulunan jel, yapıştırılan bölgeye tamamen nüfuz ederek kısa sürede vücudunuzun deforme görünümünün ortadan kalkmasına yardımcı olur.

GÜZEL BİR CİLT İÇİN

Bal Maskesi, çok daha iyi ve çok daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için gerekli olan maskedir ve sizlere kalıcı olarak cilt ve yüz bakımı konusunda destek olmaktadır.

İçindekiler

Aqua

Alcohol

Polyvinyl Alcohol

Mel, Glycerin, Sulfur

Sorbitan Caprylate

Phenoxy Ethanol

Benzyl Alcohol

Benzoic Acid

PÜRÜZSÜZLÜĞÜN SIRRI

CC-Extra Jel, formülündeki bileşenler sayesinde vücuttaki bölgesel yağlanmanın yok olmasında, deri sarkmalarının sıkılaştırılmasına ve selülitlerin giderilmesinde etkili eşsiz bir üründür. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulama halinde çok hızlı bir şekilde cilt tarafından emilerek, vücudu toparlayıp şekillendirir.

İçindekiler

Aqua

StearicAcid

CetearylAlcohol

XanthanGum

Glycerin

Glyceryl Stearate

Ceteareth 25

Citrus Aurantium Dulcis (Orange) peel oil

Menthol

Methyl Paraben

Tocopherol Acetate

Ascorbic Acid