İREM NATUREL ÜRÜNLERİ NELERDİR?

İREM NATUREL ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Vücudun daha sağlam ve iyi bir görünüme kavuşması için çeşitli kozmetik ürünlerinden destek almak her kadının başvurduğu bir yöntemdir. Önemli olan bu ürünler arasında sağlıklı ve bitkisel olanları seçebilmektir. İrem Naturel markası tamda bu sebeple bitkisel ve sağlıklı kozmetik ürün açığını kapatmak için kurulmuş bir markadır. Gelin beraber İrem Naturel ürünlerini inceleyelim;

İREM WRAP

İrem Wrap vücuda yapıştırılan büyük bir banttır. Üzerindeki jeli cilde nüfuz ederek, problemli bölgeyi sıkılaştırır, ciltteki selülit görünümünün giderilmesine yardımcı olur, sarkıklıkları yok eder, yırtıkları (hamilelikten oluşan çatlakları) minimuma düşürür. Göbek, kalça, bacak, üst kol, gıdık ve basen bölgeleri için idealdir. Spor ve egzersiz yapmanıza gerek kalmadan sarkmaları toparlamanıza etki etmeye yönelik içeriği ile göbek, kalça, basen, üst kol ve gıdık bölgenizde olan sarkmaları yok edecektir. Hamileliğe bağlı oluşan çatlak ve yırtıklarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olarak vücudunuzu ipeksi bir görünüme kavuşturacaktır.

CC SHOCK BODY CARE ICE GEL

CC-Shock Body Care Ice Gel, formülünde bulunan ekstra güçlü bileşenler sayesinde vücutta bulunan selülit, çatlak ve cilt yırtılmalarının giderilip, cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında etkili, eşsiz ve mucizevi bir üründür. Vücudunuzun bebeksi bir görünümle ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına destek olmak için geliştirilmiş formülü, selülit ve çatlakların giderilmesine yardımcı olurken ferah kokusu ile tazelik ve serinlik hissi verir.

İREM TEA

Ödem atıp daha hafif ve sağlıklı bir bedene kavuşulmasına yardım eden bitkisel çaydır. İçeriğinde bulunan bitkiler sayesinde daha hafif hissetmenize yardımcı olur. Sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce aç karnına bir fincan kaynamış suya 1 süzen poşet çay konulup 3-5 dakika demlenir. İsteğe göre şekersiz veya bal ile içilir.

CC EXTRA JEL

CC-Extra Jel, formülündeki bileşenler sayesinde vücuttaki bölgesel yağlanmanın yok olmasında, deri sarkmalarının sıkılaştırılmasına ve selülitlerin giderilmesinde etkili eşsiz bir üründür. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulama halinde çok hızlı bir şekilde cilt tarafından emilerek, vücudu toparlayıp şekillendirir. 

HONEY MASK

Bal Maskesi, çok daha iyi ve çok daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için gerekli olan maskedir ve sizlere kalıcı olarak cilt ve yüz bakımı konusunda destek olmaktadır.  Kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları giderir. Bitkisel içeriği ile cilt yapısını sıkılaştırma ve cilt elastikiyetini geliştirir. Cildin yenilenme sürecini harekete geçirir cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazandırır ve cildin gençleşmesini sağlar.