İREM NATUREL ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ

İREM NATUREL ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ

İrem Naturel kadına ve kadının daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasına önem veren bitkisel kozmetik markasıdır. Zayıflamaya yönelik ürünleri olduğu gibi aynı şekilde pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olmamıza yardım eden ürünleri de bulunmaktadır. İrem Naturel ürünleri tüm Türkiye’de ve Avrupa’nın tamamında severek kullanılır. Ürün çeşitliliğine sahip olan markanın en sık tercih edilen ürünleri ise yazımızda derlenmiştir.

İrem Wrap

İrem Wrap vücuda yapıştırılan büyük bir banttır. Üzerindeki jeli cilde nüfuz ederek, problemli bölgeyi sıkılaştırır, ciltteki selülit görünümünün giderilmesine yardımcı olur, sarkıklıkları yok eder, yırtıkları (hamilelikten oluşan çatlakları) minimuma düşürür. Göbek, kalça, bacak, üst kol, gıdık ve basen bölgeleri için idealdir.

CC Shock Body Care Ice Gel

Vücudunuzun bebeksi bir görünümle ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına destek olmak için geliştirilmiş formülü, selülit ve çatlakların giderilmesine yardımcı olurken ferah kokusu ile tazelik ve serinlik hissi verir. 

Buzun dirileştirici etkisi ile birleşen özel formülü ile vücudunuzun portakal kabuğu görünümünün giderilmesinde kısa sürede gözle görülür bir etki yaratacaktır. Pürüzsüz cildinizle şok etkisi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

İrem Tea

Vücutta bulunan ödemin atılmasına yardımcı, kilo kaybetmek için tercih edilen bir çaydır. Ürün tamamen bitkiseldir ve etkileri ürünü kullanmaya başlamanın ardından meydana çıkar. Pakette bulunan 60 adet çay sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce tüketilir. Bir ay içerisinde bitmesi gereken çay, bir ayın sonunda 5-7 kilo zayıflamaya yardımcıdır.

CC-Extra Jel

CC-Extra Jel, formülündeki bileşenler sayesinde vücuttaki bölgesel yağlanmanın yok olmasında, deri sarkmalarının sıkılaştırılmasına ve selülitlerin giderilmesinde etkili eşsiz bir üründür. Sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulama halinde çok hızlı bir şekilde cilt tarafından emilerek, vücudu toparlayıp şekillendirir.

Honey Mask

Bal Maskesi, çok daha iyi ve çok daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için gerekli olan maskedir ve sizlere kalıcı olarak cilt ve yüz bakımı konusunda destek olmaktadır. 

Kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları giderir. Bitkisel içeriği ile cilt yapısını sıkılaştırma ve cilt elastikiyetini geliştirir. Cildin yenilenme sürecini harekete geçirir cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazandırır ve cildin gençleşmesini sağlar.