İREM WRAP HAKKINDA

İREM WRAP HAKKINDA


İrem Wrap vücuda yapıştırılarak kullanılan zayıflama ve sıkılaşma bandıdır. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan sarkma, selülit ve çatlak sorunlarının ortadan kalkması için kullanılır. Aynı zamanda kısa süre içerisinde 2 bedene kadar zayıflatması ile oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. İrem Naturel tarafından formüle edilmiş ve üretime sunulmuştur.

İrem Wrap Ne İşe Yarar?
İrem Wrap vücut üzerinde bulunan farklı deformasyonların, sarkma, çatlak ve kilo sorunlarının giderilmesinde kullanılır. Yapışkanlı kısmı tarafından bulunan özel formülü ile son derece etkili bir üründür. Vücudun kendini daha çok toparlaması doğum veya hızlı kilo alıp verme gibi etkenlerden sonra oluşan cilt sarkıklarının giderilmesinde kullanılır.

İrem Wrap Nasıl Kullanılır?
İrem Wrap basen, kol, bacak, göbek, kalça gibi vücudun sorunlu bölgeleri üzerinde etkilidir. Sorunlu bölgenin tamamına nüfuz ederek selülit ve çatlak sorunlarını ortadan kaldırır. İrem Wrap uygulamadan 3 saat önce bir şey yememiş olmak gerekir. Eğer tokken İrem Wrap uygulanırsa mide üzerinde baskı yapacak ve sıkılaşmaya etkisi azalacaktır. İşlem görecek olan bölge sıcak su ve kese yardımı ile derinlemesine temizlenmelidir. Temizleme sırasında duş jeli ve sabun kullanmayınız. İşlem görecek bölge temizlendikten sonra alkol veya kolonya ile gözeneklerin açılması için silinmelidir. Kolonya veya alkol ile silindikten sonra İrem Wrap uygulanacak bölgeye sıkıca sarılmalıdır. İrem Wrap uygulama sırasında en az 3 saat boyunca fazla hareket etmemek gerekir. Bu nedenle tavsiyemiz ürünü gece yatmadan önce uygulamanız yönündedir. İrem Wrap uygulanırken bol su tüketilmesi gerekir. Birden fazla bölgede sarkma varsa önce göbek kısmına veya göbeğe yakın olan bölgeye uygulanmalıdır. Aynı anda iki veya daha fazla bölgeye İrem Wrap uygulanması önerilmemektedir. İrem Wrap’ı düzenli uygulama sırasında uygulamalar arasında en az 72 saat ara verilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün etkisi azalacaktır. İrem Wrap kullanımı hakkında bilinmesi gerekenleri öğrendikten sonra sıkılaşmak için herhangi bir engeliniz kalmamış olacaktır.

İrem Wrap Kullanmanın Yararları
- Vücudun ödemden kurtulmasına yardımcıdır.
- Kısa süre içerisinde 2 bedene kadar incelmeye yardım eder.
- Doğum ardından oluşan sarkmaların gitmesinde etkilidir.
- Sorunlu bölge üzerinde nüfuz edecek ve sağlıklı bir görünüm sağlayacaktır.
- Farklı yaş gruplarından herkesin kullanımına uygundur.
- Diyet sonrasında kullanmak vücudun sarkmasına engel olacaktır. Özellikle 10 kilo üzerinde verilmesi gereken kilo varsa İrem Wrap kullanmak gerekir.