KİLİN MUCİZELERİ

KİLİN MUCİZELERİ

Minerallerin bolca içinde bulunduğu bir doğa harikası olan kil çeşitli türlerde bulunur. Özellikle yağlı bir cilde sahipseniz kil, cildinizdeki fazla yağı emer. Yağ dengelemesini sağlayarak sivilce ve akne problemi olan ciltlere de yardımcı olur. Daha temiz ve ferah bir cilde kavuşulmasına yardım eder. Gözenekleri küçültmesi sebebi ile siyah nokta ve diğer cilt sorunlarını kökünden çözecektir.

Kil veya kil özü kullanılarak oluşturulan ürünler, cildi derinlemesine arındırır. Toksinlerden ve ölü hücrelerden temizler. Cildi sıkılaştırır aynı zamanda gözeneklerin kapanmasına yardımcı olur. Kapanan gözenekler ile beraber cilt üzerinde siyah nokta ve aknelerin oluşması en aza inecektir. Sorunsuz bir cilt için düzenli olarak içerisinde kil bulunan ürünler kullanmak gerekir. Kil ile cildin kaybettiği sağlığı geri almak da mümkün olur. Daha sağlıklı bir cilt için ve daha iyi bir yüz tipine sahip olmak için kilin mucizelerinden yararlanmamız da fayda vardır.

Ciltteki lekeler için de birebir çözüm olan kil güneş lekesi ,sivilce lekesi gibi lekeleri kil maskesi yardımı ile kısa sürede yok edebilirsiniz. Kil,

Cildimizdeki  hücreleri onarır , yenilenmesini sağlar. Kil sadece cilde değil, saçlara da uygulayabilirsiniz. Saç diplerini  arıdırır ve onarıp, besleyerek  saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Yıllardır uzak doğuda güzellik için  kullanılan kilin mucizevi faydalarını size aktardım.Yapmanız gereken sadece

Cilt tipinize  uygun  bir kil türü seçip haftada 1 yada 2 kez kil maskesi uygulayarak  cilt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.